5 переваг "весілля для двох". Сезон 2020

Багато хто з закоханих пар, а особливо саме зараз, під час карантину, все частіше задумуються про весілля для двох. Саме через карантин робити весілля у цьому році, мабуть, стане важчим, так як невідомо коли дозволять збиратись великою кількістю людей разом, невідомо коли усі ресторації та комплекси повернуться до звичного режиму роботи, невідомо скільки часу потрібно буде використовувати захисні маски в громадських місцях. А ви уявляєте на весіллі усіх своїх гостей у масках? Мабуть, що ні. Одним словом, багато «невідомого» чекає на цей 2020 рік.

Але це не повинно стати сьогодні на заваді для закоханих. Так, це не простий крок обмежитись лише офіційною частиною (вінчанням чи розпискою) та фотозйомкою, проте у ньому є і багато переваг, а саме:

 

  • Романтика для двох

Це може грубо прозвучати та несправедливо у відношенні до гостей, проте цей день виключно повинен бути особливим лише для наречених. Зазвичай їх романтика та інтимність на весіллі затьмарена великою кількістю традицій, дотриманням графіку дня, обов’язком у спілкуванні з усіма гостями, а можливо й з тими, яких вони вперше бачать, контролем найменших дрібниць. Час пробігає настільки швидко, що день перетворюється у фарш з емоцій та окремо виокремлених подій, які важко пригадати уже наступного дня. Тому цей важливий день повинен бути у першу чергу для вас.

  • Зйомка на локації мрії

 

Саме про цю перевагу хочеться сказати найбільше. Як правило весільний день розписаний по хвилинно і не завжди з'являється можливість приділити зйомці необхідного часу, так як локація, в якій хотілось би зробити зйомку може бути розташована далеко і час, який випадає на неї не найкращий (з 12.00 до 15.00). Чи було у вас таке, що ви мріяли про зйомку у весільній сукні на гірських хребтах чи озерах Карпат, замках Львівщини, Київському морі, рожевих озерах Херсонщини, Олешківських пісках, береговій лінії Санжійки чи на інших красивих місцях. Якщо так, то саме час задуматись. 

  • Економія бюджету

 

Весілля на 50+, 70+ і тим паче на 100+ гостей, як ви здогадуєтесь, можуть бути затратними. Проте зовсім інша річ, коли ви плануєте весілля для себе двох або ж лише для найрідніших (до 15 гостей). Саме завдяки значній економії бюджету на банкеті, у вас з'являється можливість більше витратити на себе, подорожі, самоосвіту чи покупку та ремонт першого спільного житла.  

  • Менше планувань

Якщо ж у вас є подруги чи знайомі, які робили великі весілля, запитайте у них скільки часу та зусиль було потрачено на його підготовку. Тому економія у часі є великою перевагою. Так, звісно, інколи це приємні турботи, проте чи потрібні вони вам саме зараз? Даний час ви можете повністю присвятити коханій людині, своєму хобі, саморозвитку або частим прогулянкам на природі, яких так зараз бракує. 

 

  • Менше несподіваних сюрпризів

На великих та гучних весіллях не завжди виходить контролювати перебіг усіх подій, форс мажорних ситуацій чи гостей. А це є однозначно додатковим стресом для наречених, голова яких і так заповнена великою кількість дрібниць у цей день.

Отже, якщо бажання відкладати велике весілля на наступний сезон немає і вам кортить одружитись мало не потайки вдвох та зробити красиві фото в найкрасивіших місцях України, завжди буду радий вам допомогти.